Переріз кулі і площини, віддаленої від її центра на 8см, має площу 36П см. Знайти площу великого круга кулі.
- 11.07.2018 12:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
радіус перерізу дорівнює r=корінь(S/pi)
r=корінь(36pi/pi)=6
r=6 см
радіус кулі по теоремі Піфагора дорівнює
R=корінь(r^2+d^2)
R=корінь(6^2+8^2)=10
R=10 см
площа великого круга кулі дорівнює Sкр=pi*R^2
Sкр=pi*10^2=100pi кв.см
- 12.07.2018 01:52