Знайти площу рівнобедреної трапеції з основами 15см і 39 см, у якій діагональ перпендикулярна до бічної сторони
- 13.07.2017 13:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВСМ - трапеция, ВС//АМ, АВ=СМ, АС _I_ СМ, ВС=15см, АМ=39см
S - ?
ВР и СК _I_ АМ
КМ = (39-15)/2=12 (см)
АК=39-12=27 (см)
Треугольник АСМ - прямоугольный:
СК=√(АК*КМ)=√(12*27)=2*9=18 (см)
S = СК*(ВС+АМ)/2 = 18*27 = 486 (см²)
- 14.07.2017 11:12