Висота циліндра =12✓3 см. А діагональ осьового перерізу утворює з площиною основний кут 60°. Знайти об'єм циліндра?
- 03.09.2017 00:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Угол между диагональю сечения и диаметром d основания = 60°.
H/d=tg60° ⇒ d=H:tg60°=12√3:√3=12 ⇒ R=12:2=6
V=πR²H=π·36·12√3=π·432√3
- 04.09.2017 19:49