Үшбұрыштың 1 қабырғасы 2, оған іргелес бұрыштар 30 градус және 45 градус. Үшбұрыштың қалған екі бұрышын табындар.
- 14.08.2018 21:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Синустың теоремасы бар ғой.
a/sin(фльфа) =b/sin(бэтта) =c/sin(гамма) бұл жерде а=2, aльфа=180-30-45=105.
- 16.08.2018 13:54