Побудуйте відрізок завдовжки 6 см, поділіть його на дві частини. Знайдіть довжини цих відрізків, якщо вони пропорційні числам 2 і 3
- 22.07.2018 08:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай 1 частина - 2х, 2 частина - 3х
2х+3х=6
5х=6
х= 1,2
1 частина - 2х = 1,2 * 2 = 2,4
2 частина - 3х = 1,2 * 3 = 3,6
- 23.07.2018 09:51