Знайдіть площу осьового перерізу циліндра, діагональ якого утворює з твірною циліндра кут a і дорівнює 2l
- 08.07.2017 23:10
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Высота цилиндра Н=d*cos а, основание сечения l=d*sin а. Тогда площадь осевого сечения S=l*H=(d*sin a)*(d*cos a)=d квадрат*sin a*cos a=21 квадрат*sin 2a/2= 441sin 2a.
;- 09.07.2017 03:00