Один з гострих кутів прямокутного трикутника у 4 рази більший за другий
- 21.02.2017 19:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
180-90=90 -сумма 2 углов
90/5=18-1-ый угол
4*18=72-2-ой угол
- 22.02.2017 11:54