Полные решения: 1) Які координати має середина відрізка АВ, якщо А(-6;7), В(4;-9) ????? 2) Чому дорівнює відстань між точками С(8;-10) і D(2;-3) ????? 3) Які координати має центр кола (x-5)² + (y + 9)²=16 ????
- 10.06.2018 00:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) точка С - середина отрезка АВ
С (х;у)
х= (ха+хв)/= (-6+4)/2= -2/2= -1
у= (уа+ув)/2= (7-9)/2= -2/2= -1
ответ: С(-1;-1)
P.S. а, в - нижные индексы
2)С(8;-10) D(2;-3)
d= √((x₁-x₂)²+(y₁-y₂)²)= √((8-2)²+(-10-(-3))²)= √(6²+(-7)²)= √(36+49)= √85≈9.2195445
3) (x-5)² + (y + 9)²=16
О (5;-9) - центр круга
R=4 - радиус
- 11.06.2018 17:10