Знайдіть довжину кола,вписаного в правильний трикутник периметр якого дорівнює 12 коренів з трьох
- 25.11.2017 16:54
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1. Знаходимо довжину сторони трикутника.
а=Р/3=12√3 / 3 = 4√3
2. Знаходимо радіус впмсаного кола.
r=(а√3)/6
r=12/6=2
3. Знаходимо довжину кола.
l=2πr
l=2·2π=4π
Відповідь. 4π
- 25.11.2017 21:17