Знайдіть площу рівностороннього трикутника, навколо якого описано коло радіусом 3 см
- 12.06.2018 11:59
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сторона трикутника а = 3 * √ 3 см, а його площа
S = a² * √ 3 / 4 = (3 * √ 3)² * √ 3 / 4 = 6,75 * √ 3 см²
- 13.06.2018 08:49