Твірна конуса 20 см. і нахилена до площини основи під кутом 30 градусів.Знайдіть:а)висоту конуса б)радіус основи конуса.
- 18.08.2016 16:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Висота конуса Н = L * sin 30 = 20 * 1/2 = 10 см.
Радіус конуса R = L * cos 30 = 20 * √ 3 / 2 = 10 * √ 3 см.
- 19.08.2016 15:14