Висота конуса = 10 см.,а кут,який утворює твірна конуса з площиною основи - 45 градусів.знайдіть об єм конуса?
- 04.05.2018 01:02
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки твірна конуса утворює в основою кут 45 градусів, то радіус основи дорівнює його висоті, тобто 10 см. Отже об'єм конуса
V = π * R² * H / 3 = 3,1416 * 100 * 10 / 3 = 1047,2 см³.
- 05.05.2018 18:38