Дві бічні сторони трикутника дорівнюють 26см.і 30см.,а висота ,проведена на третю сторону дорівнює24см. Обчисліть медіану проведену до третьої сторони
- 03.10.2017 22:54
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Треугольник АВС, ВН - высота, ВМ - медиана.
По теореме Пифагора:
АН = √(26² - 24²) = √100 = 10 (см)
СН = √(30² - 24²) = √324 = 18 (см)
АС = 10+18=28 (см)
АМ = 28:2 = 14 (см)
НМ = 14-10 = 4 (см)
ВМ = √(24² + 4²) = √592 = 4√37 (см) - медиана
- 05.10.2017 09:16