Знайдіть координати точки, яка лежить на осі Y і рівновіддалена від точок А(4; -1; 3) і В(1; 3; 0)
- 05.02.2018 21:16
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Координати шуканої точки М (0; у; 0). Тоді
I AM I² = 4² + (y - (-1))² + 3² = у² + 2 * у + 26
I ВM I² = 1² + (y - 3)² + 0² = у² - 6 * у + 10
Прирівнюючи АМ та ВМ, отримуємо рівняння
2 * у + 26 = - 6 * у + 10 , звідки у = -2
Отже, шукана точка М (0; -2; 0)
- 06.02.2018 14:53