Дано точки A(3;-1;4),B(-1;1;-8),C(2;1;-6),D(0;1;2). Знайдіть відстань між серединами відрізків AB i CD?
- 15.06.2018 12:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Середина відрізку АВ - ((3-1)/2; (-1+1)/2; (4-8)/2) = (1; 0; -2)
Середина відрізку CD - ((2+0)/2; (1+1)/2; (-6+2)/2) = (1; 1; -2)
Відстань між ними √((1-1)² + (0-1)² + ((-2) - (-2))²) = √(0 + 1 + 0) = 1
- 16.06.2018 03:40