Сторона ромба 13 см, а одна із діагоналей 24 см.Знайдіть другу діагональ ромба.)
- 03.02.2017 07:40
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
a=13 см
d₁=24 см
d₂=?
(½d₁)²+(½d₂)²=a²
12²+¼d₂²=13²
144+¼d₂²=169
¼d₂²=25
d₂²=100
d₂=10 см
- 04.02.2017 09:53
Нехай АВСД-даний ромб. АВ=13см, АС=24см. Точка О - точка перетину діагоналей.
Знайти ВД.
1. АО=½АС=12см - (як діагоналі паралелограма)
2. Розглянемо ΔАОВ - прямокутний.
АО²+ВО²=АВ² - (за теоремою Піфагора)
ВО²=169-144=25
ВО=5см
3. ВД=2ВО=2·5=10(см)
Відповідь. 10см.
- 05.02.2017 04:09