Знайдіть середню лінію рівнобічної трапеції, якщо її бічна сторона дорівнює 6 см, а периметр 48см.
- 25.02.2018 21:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Нехай АВСД - дана трапеція. АВ=СД=6 см. КМ-середня лінія.
1. Знаходимо суму основ.
Р=АВ+ВС+СД+АД
ВС+АД=Р-АВ-СД=48-6-6=36 (см)
2. Знаходимо середню лінію КМ. За теоремою вона дорівнює півсумі основ.
(см)
Відповідь. 18 см.
- 25.02.2018 22:52
Сумма оснований трапеции равна периметру без боковых сторон. 48-2*6=36 см. Средняя линия трапеции равна полусумме оснований, т.е. 36/2=18 см
Ответ: 18 см
- 27.02.2018 14:03