Площа трапеції = 92 см, а її висота - 8 см. Знайдіть основи трапеції, якщо їх різниця = 9см.
- 15.10.2016 02:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S трапецii=1/2*(1основание+2основание)*висоту=1/2(а+б)*8=92 , 8(а+б)=184 а+б=23 а-б=9 решаем подстановкой а=23-б , 23-б-б=9, -2б=-14, б=7см(2 основание), а=23-б=23-7=16см(1основание)
- 16.10.2016 08:20