Діагоналі основи перерізу циліндра перетинаються під кутом альфа. Периметир основи перерізу дорівнює р . Знайдіть обєм циліндра.
- 13.08.2018 02:03
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
р=2πr -длина окружности основания.
r=p/2π
h=2r*tg60=√3*p/π
V=S*h
S=πr²=π*p²/4π²=p²/4π
V=(p²/4π)*(√3*p/π)=√3*p³/4π²
- 14.08.2018 11:34