Кулю,радіус якої 10 см,перетнуто площиною.Площа утвореного перерізу 64П см(2). Знайти відстань перерізу від центра кулі.
- 08.01.2018 05:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай О центр кулі, а О1 - центр перерізу. Так як площа утвореного перерізу 64П (см2) то радіус перерізу дорівнює r^2 = 64П/П = 64, r^2 = 64, r = 8 (см). Тоді за теоремою Піфагора відстань до перерізу від центра кулі ОО1^2 = 100 - 64 = 36, ОО1 = 6 см. Відповід: 6 см
- 09.01.2018 10:07