Чому дорівнюють внутрішни різностороні кути при паралельних прямих і січні, якщо їх сума дорівнює 107 градусів 94, 132,43
- 04.08.2018 04:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Ети углы равны=>
1)107/2=53,5
2) 94/2=47
3) 132/2=67
4) 43/2 =21,5
- 05.08.2018 10:10