Визначте кількість теплоти, яку виділиться при конденсації 20 г водяної пари за температури 100ºС і охолодженні отриманої води до 30ºС?
- 05.11.2022 10:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Qo=Q1+Q2
знак "-" показывает, что идет выделение теплоты
Q1=-Lm=-2.3*10^6*0,02=-46 кДж
Q2=cm(Cв-Cп)
Q2=cm∆t=4200*0,02*(30-100)=-294 кДж
Qo=-294-46=-340 кДж
- 08.11.2022 07:08