2 однакових точкових заряди взаємодії у вакуумі на відстані 0,1м. з такою силою, як у скипідарі на відстані 0,07 м. Визначте діелектричну проникність скіпідру?
- 02.02.2022 08:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
1/E1*R1^2=1/E2*R2^2
E2=E1*(R1/R2)^2
Е0=Е1=8.85*10^-12 Ф/м - диэлектрическая постоянная, диэлектрическая проницаемость вакуума
Е2=8.85*10^-12*(0.1/0.07)^2=2.04*8.85*10^-12=18*10^-12 Ф/м
- 02.02.2022 16:11