1.Визначте напругу на затискачах джерела струму, що має ЕРС 24 В і внутрішній опір 0,6 Ом,
до і після підєднання до нього зовнішнього опору 12 Ом.
2.Від чого залежить сила індукційного струму у замкненому провідному контурі?
- 21.12.2021 12:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
E= I(R+r)
I=Е/R+r=24/12.6=1.9 А
U=IR=1.9*12=23 В
У замкнутому провідному контурі виникає струм при зміні числа ліній магнітної індукції, що пронизують площу, обмежену цим контуром.
- 21.12.2021 13:51