Визначити масу тіла, яке під дією сили 150Н, рухається за законом х= 10+5t+ 0,5t^2
- 09.12.2021 08:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Визначити масу тіла, яке під дією сили 150Н, рухається за законом х=10+5t+0,5t^2
F=ma
m=F/a=150/1=150 кг
a=x''(t)=1
x'(t)=5+0.5*2t=5+t
x''(t)=1
- 09.12.2021 08:46