1. Полярники одержують необхідну ïм воду, розтоплюючи лід. Яка кількість теплоти потрібна, щоб отримати 40 л води з температурою 50°С, якщо температура навколишнього середовища становить -30°С.
2. Яка кількість теплоти потрібна для перетворення 2,5 кг льоду з температурою -20°С на пару з температурою 100°С?
- 26.11.2021 13:22
- Физика
Ответы и объяснения 2
Ответ:
2) Решение задачи 2 ниже:
задача 1 по ссылке: https://online-otvet.ru/fizika/5ceaa7c596f4e19a2968aa9a
- 26.11.2021 13:41
Ответ:
Задача 1
Процесс получения воды из льда тепмературой -50°С до 50°С. состоит из трех этапов:
1. Нагрев льда до тепмераруры плавления:
Q1=сл*m*(t2-t1)=2100*40(0+50)=4200000Дж
2. Плавление льда:
Q2=λ*m=340000*40=13600000Дж
3. Нагрев воды от 0 до 100°С
Q3=c*v*(t2-t1)=4200*40*(50-0)=8400000Дж
4. Общее количество теплоты равно:
Q=Q1+Q2+Q3=4200000+13600000+8400000=26200000Дж
Ответ: 26200000Дж
Объяснение:
Процесс получения воды из льда тепмературой -50°С до 50°С. состоит из трех этапов:
1. Нагрев льда до тепмераруры плавления:
Q1=сл*m*(t2-t1)=2100*40(0+50)=4200000Дж
2. Плавление льда:
Q2=λ*m=340000*40=13600000Дж
3. Нагрев воды от 0 до 100°С
Q3=c*v*(t2-t1)=4200*40*(50-0)=8400000Дж
4. Общее количество теплоты равно:
Q=Q1+Q2+Q3=4200000+13600000+8400000=26200000Дж
- 26.11.2021 13:49