Піднімаючись вгору, лижник пройшов 3 км із швидкістю 5.4 км/год, а потім
спустився протилежним схилом, подолавши 1 км зі швидкістю 36 км/год. Визначте
середню швидкість його руху на всьому шляху.
- 19.11.2021 09:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Vср=S1+S2/t1+t2
t=S/V
Vcр=3+1 / 3/5.4+1/36=4/0.55+0.28=6.9 км/год
- 19.11.2021 22:05