Чверть усього шляху автомобіль рухався зі швидкістю 72 км/год, а решту шляху зі швидкістю 15 м/с. Чому дорівнює середня швидкість руху?
- 29.11.2020 12:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Vср = S/t = S/ t1+t2
S=S1+S2
S1=S/4 S2=3S/4
t1=S/4 / V1
t2=3S/4 / V2
Vср=S/t=S / t1+t2 = S / S/4 / V1 + 3S/4 / V2 = S / S/4*V2 + 3S/4*V1 /V1*V2 = S*(V1*V2) / S (V2/4 + 3V1/4) = V1V2 / V2/4+3V1/4
V1= 72*1000 / 31536000 = 0.00228 м/c
V2=15 м/c
Vср=0.00228*15 / 15/4 + 3*0.00228/4 = 0.0342 / 3.7517 = 0.009 м/c
- 30.11.2020 11:04