Деталь поверхнею 5 см2 потрібно покрити шаром хрому завтовшки 40 мкм.Скільки часу потебує елоктроліз при силі 0,9 А? Густина хрому р=7150 кг/м3
- 26.10.2020 08:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
h = 40 мкм = 40·10⁻⁶ м
j = 2 кА/м³ = 2000 А/м³
ρ = 7200 кг/м³
k = 0,18 мг/Кл = 0,18·10⁻⁶ кг/Кл
По закону электролиза:
m = k·I·t
Отсюда:
t = m / (k·I) (1)
m = ρ·V = ρ·S·h (2)
j = I / S
S = I /j (3)
тогда:
m = ρ·I·h/ j
t = m / (k·I) = ρ·I·h/ (j·k·I) = ρ·h/ (j·k)
t = 7200·40·10⁻⁶ / (2000·0,18·10⁻⁶) = 100 c
t ≈ 1.7 минут
- 27.10.2020 08:58