Визначте ККД піднімального крана, який за 4 хв рівномірно піднімає вантаж масою 0,6 т на висоту 20 м, працюючи при напрузі 220 В та силі струму 10 А?
- 20.05.2020 19:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Дано:
m=600 кг, H=20 м, t =4 мин =240 с, U =220 В, I = 10 A
------------
Решение:
Полезная мощность Pn = A/t = F*H/t =mgH/t =600*10*20/240=500 Вт
Полная мощность электродвигателя P=UI=220*10=2200 Вт
КПД=Pn/P*100% =500/2200*100% =0,2272=0.2*100%=20%
- 21.05.2020 08:22