Рух вагона описується рівнянням х = 50 t - під дією сили 4 кН. Визначте його масу.
- 28.04.2020 09:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Х = 50 + t – 0,1t2
Из формулы для равноускоренного движения x=x0+Vox+axt^2/2
а=0.2
m=F/a
a=0,2 м/с², F=4кН=4000Н
m=4000/0,2=20000 кг=20 т
- 25.06.2020 11:42