При електризації тертям маса палички зросла на 1.82×10^–24 кг. Обчисліть кількість електронів, якій відповідає ця змінамаси та заряд палички
- 10.03.2017 06:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
Поскольку масса электрона
m₀ ≈ 9,11·10⁻³¹ кг,
то количество электронов на палочке
n = Δm / m₀ = 1,82·10⁻²⁴ / 9,1·10⁻³¹ = 2·10⁶
Каждый электрон несет заряд
e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл,
то суммарный заряд
q = e·n = 1,6·10⁻¹⁹·2·10⁶ = 3,2·10⁻¹³ Кл
- 11.03.2017 17:42