Через поперечний переріз провідника протягом часу t=1хв, проходить заряд q=120Кл.Знайти силу струму у провіднику.
- 18.11.2017 00:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
Δt = 1 мин = 60 с
Δq = 120 Кл
____________
I - ?
I = Δq / Δt
I = 120 / 60 = 2 A
- 19.11.2017 21:31