Два провідника з опорами 2 Ом і 3 Ом з'єднані послідовно. Визначити опір кола
- 06.04.2018 18:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
R = R1 + R2 = 2 + 3 = 5 Ом
- 07.04.2018 13:14