Електрична плитка за 30 хв споживає 1080 кДж енергії при силі струму 5 А. Який опір плитки
- 06.05.2017 07:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
I = 5 A
t = 30 мин = 1800 с
Q = 1080 кДж = 1080000 Дж
______________________
R - ?
Решение:
Q = I^2*R*t
R = Q / (I^2*t)
R = 1080000 / (25*1800) = 24 Ом
- 07.05.2017 00:54