Який тиск у верхній точці ейфелевої вежі, якщо на землі барометр показував 750 мм. рт. ст., а висота споруди 315 м?
- 01.03.2018 00:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
750-р атм.=26.25
р атм.= 750-26.25=723.75мм рт.ст.
- 02.03.2018 04:15