СРОЧНО. Скільки часу будуть нагріватися 1,5 л води від 20°С до кипіння в електричному чайнику потужністю 600 Вт, якщо його ККД 80%
- 08.07.2017 09:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
T1=20°
T2=100°
P=600Вт
КПД=0,8 t=?
решение
КПД=Ап/Ас= (mcΔT)/(Pt) ⇒ t=(mcΔT)/(P×КПД)=(1,5×4200×80°)/(600×0,8)=1050 секунд≈0,29 часа
Ответ:0,29 ч
- 09.07.2017 02:21