Нікелювання металевої пластини здійснювалося при силі струму 0,15 А й тривало 2 год. Визначити товщину шару нікелю, що вкрив пластину, якщо площа поверхні пластини становить 90 см2. Густина нікелю 8500 кг/м3.
- 26.02.2018 17:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
t=2год=7200с
s=90см²=9*10^-3м² Из ф-лы I=p*d*s/k*t нужно найти d.
к=0.304*10^-6кг/Кл d=0.15а*0.304*10^-6*7200c/8.5*10^3
р=8.5*10³кг/м² * 9*10^-3м²=4.29*10^-6м²
-------------------------------------
d --? Відповідь: товщина шару покриття 4.29мкм
- 27.02.2018 21:28