ДАМ 35 БАЛОВ СРОЧНО...Двигун кондиціонера працює від мережі з напругою 220В.Сила струму у двигуні дорівнює 5 А. Яку корисну роботу виконує двигун за 10 хвилин, якщо його ККД становить 90%.
- 24.05.2018 20:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
кпд=A/P*t
A=кпд*P*t=0,9*1100*600=594*10^3 Дж
- 25.05.2018 03:27