Знайдіть силу струму в сталувому дроту,що має довжину 20 м і переріз 2ммквадратних ,якщо до нього прикладена напруга 2,4 В.
- 16.05.2018 14:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
I=U/R=2.4в/1ом=2.4а
- 17.05.2018 13:45