Будьласка поможіть дуже треба і СРОЧНО!!!!!
Фізика
Через провідник за 5 хвилин пройшов заряд 60 кл. Визначити опір провідника, якщо напруга на його кінцях 30 В.
- 26.06.2017 23:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
t=5 (хв)=300(с)
g=60(Кл)
U=30(В)
R-?
Розв язання:
R=U:I
I=g:t I=60:300=0,2(А)
R=30:0,2=150(Ом)
Відповідь:R=150(Ом)
- 27.06.2017 16:55