На поверхні землі показания барометра 103965 Па. Які показання барометра будуть на дні шахти глибиною 480 м?
- 22.05.2018 14:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
P₂ - ?
p*g*h=P₂-P₁ => P₂=h*p*g+P₁=480*1.2*10+103965=109725 Па.
- 23.05.2018 11:16