Визначити тиск на лід ковзанняра маса=80кг якщо він стоїть двома ногами довжина кожного ковзана=40 см а ширина леза=3 мл
- 15.07.2018 03:49
- Физика
Ответы и объяснения 2
a = 40 см = 0,4 м
b = 3 мм = 3*10^-3 м
p - ?
----------------------------------------------------
S=ab= 0,4 м*0,003 м=0,0012 м^2
S=2*0,0012 м^2=0,0024 м^2
p=F/S
F=p=mg=80 кг*9,81=785 Н
p=785 H/0,0024 м^2=327 кПа
- 16.07.2018 12:29
де S - площа поверхні, на яку діє сила, складова цієї сили, нормальна до поверхні.
m = 40 (кг)
l = 40cm = 0.4(м)
d = 3 см = 0.03 (м)
Сила яка діє на поверхню - це сила тяжіння.
= m*g
g = 10
d
Підставиш у формулу числові значенні і готово.
Аналіз розмірностеи :
Тиск має розмірність - []
- 17.07.2018 20:45