Визначити масу тіла, якому сила 500 Н надає прискорення 0,2 м/с². Чому дорівнює переміщення тіла за 30 с руху із стану спокою?
- 08.05.2018 13:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=500 H
V=0.2 м/с²
t=30 c
Знайти: m-? l (S)-?
m=F / g= 500 ÷10=50 кг.
l=V×t=0.2×30=6 м.
- 09.05.2018 16:10