Шайба пущена по поверхні льодового майданчика, зупинилася через 8 секунд після поштовху. Якою була початкова швидкість руху шайби, якщо коефіцієнт тертя ковзання дорівнює нуль цілих нуль п'ять
- 23.03.2018 02:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
По горизонтали сила трения создает ускорение против движения. Тело тормозит до остановки.
Fтр=ma по 2 закону Ньютона.
Fтр=μ*N=μmg;
μmg=ma; a=μg=0,08*10=0,8 м/с²
V=Vo-at; V=0; Vo=at=0,8*8=6,4 м/с - это ответ.
- 24.03.2018 05:43