Знайти концентрацію мокел кисню, якщо тиск його 0,2 мпА, при температура газу 350 К
- 27.09.2017 19:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
p=n*k*T
n=p/(k*T)=0.2*10^6/(1.38*10^-23*350)=4.14*10^25 [1/м3]
============================
- 28.09.2017 20:17