Обчисліть роботу, яку необхідно виконати, щоб рівномірно підняти з дна моря до поверхні мармурову деталь масою 81 кг. Глибина моря 8 метрів, густина мармуру 2700 кг/м3, густина морської води 1030 кг/м3.
- 10.09.2017 21:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
h= 8 метров
pгранита = 2700 кг/м^3
pмор.води = 1030 кг/м^3
A- ?
-----------------------------------
F = mg-Fa
V = m/pгранита
Fa = pмор.водиgm/pгранита F=mg-pмор.водиgm/pгранита=mg(1-pмор.води/pгранита)
A=Fs=mg(1-pмор.води/pгранита)h
A=(81*9,8(1-1030/2700))*8 = 3927 Дж=3,927 кДж
- 11.09.2017 03:40