Три резистори опором 1 Ом 2О м та 3 Ом з'єднані паралельно і під'єднані до джерела напруги 30 В . Визначте силу струму до розгалуження та на кожному резисторі.
- 03.06.2018 10:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
U=U1=U2=U3=30В
I1=U1/R1=30В/1Ом=30А
I2=U2/R2=30В/2Ом=15А
I3=U3/R3=30В/3Ом=10А
I=I1+I2+I3=30A+15A+10A=55A
Відповідь: сила струму до розгалуження становить 55А, на першому резисторі - 30А, на другому - 15А, на третьому - 10А
- 04.06.2018 01:00