ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!...... Теплохід рухається по річці від пункту А до пункту В зі швидкістю 10км/год, а у зворотному напрямі - зі швидкістю 16 км/год. Визначте швидкість течії річки. Яка середня швидкість теплохода?
- 20.09.2018 00:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
Якщо вважати що швидкість теплохода незмінна, то
v1-v2=10км/год
v1+v2=16км/год
З першого рівняння:
v1=v2+10
Тепер це підставляємо в друге
v2+10+v2=16
2v2=16-10
2v2=6
v2=6/2
v2=3
Отже, швидкість течії - 3 км/год, тоді
v1=3+10=13(км/год)
Відповідь: швидкість течії річки становить 3 км/год, а середня швидкість теплохода - 13 км/год
- 21.09.2018 03:29