Автомобіль масою 2,5 т рухається з постійною швидкістю 54 км/год. Коефіцієнт тертя дорівнює 0,2. Чому дорівнює потужність двигуна?
1) 100 кВт 2) 75 кВт 3) 50 кВт 4) 25 кВт
- 26.08.2018 17:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=Ftr=fmg=0,2·2,5·1000·10=5000 H.
При расчетах массу автомобиля умножили на 100, чтобы перевести в килограммы.
Скорость движения 54 км/час= 54·1000/3600 м/с = 15 м/с.
Мощность двигателя: Nd= F·v = 5000·15= 75 кВт.
Правильный ответ 2)
- 27.08.2018 07:10